Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de birou

Număr anunț
DA29311956
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.553 RON
Valoare atribuită
4.553 RON
Data publicării
18.11.2021 16:03
Data finalizării
19.11.2021 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.553 RON

din 4.553 RON estimat