Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instruire asietent personal al persoanei cu handicap grav

Număr anunț
DA29309967
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.628.960 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.628.960 RON