Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru plotter A1 594mm x 50m 80g, Hartie pentru plotter A2 420mm x 50m int.

Număr anunț
DA29316861
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.562.512 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.562.512 RON