Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,7% sub estimat

Legume si fructe 2020

Număr anunț
CN1020445
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
Furnizor / câștigător
RETACOM S.R.L. (CUI 3209240)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193.992 RON
Valoare atribuită
636.054 RON 46,7% sub estimat
Data publicării
17.04.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1036448
Termen limită
22.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 076-179349
Documentație de atribuire
DF1081911

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545

Valoare atribuită

636.054 RON

din 1.193.992 RON estimat 46,7%

Adjudecat la 53,3% din estimat · economie 557.938 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.