Ofertă acceptată Cumpărare directă

FARFURIE INOX ADANCA 450 ML - 21.5 CM

Număr anunț
DA29312431
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Cod CPV
39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.962.413 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.962.413 RON