Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. DE ELABORARE DE STUDII SF/DALI SI DOC. NECESARE OB.CONSTR. CAMIN CULT. IN LOC.SUMAL-COM.MARCA

Număr anunț
DA29307939
Autoritate contractantă
COMUNA MARCA (CUI 4291948)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.549.410 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.549.410 RON