Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare lenjerii de pat pentru adulti, lenjerii de pat pentru copii si burdufuri de perna.

Număr anunț
DA29316787
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Cod CPV
39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
33.620.270 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.620.270 RON

din 4 RON estimat