Atribuită
Anunț de participare
FURNIZAREA SI INSTALAREA URMATOARELOR ECHIPAMENTE MEDICALE NECESARE DOTARII SECTIILOR SCJU CONSTANTA/13 LOTURI: MICROSCOP DE LABORATOR/5BUC, FRIGIDER MORTUAR 9 LOCURI CU 9 USI/1BUC, MASA DE AUTOPSIE TIP B2 CU ACCESORII/2BUC, , FIERASTRAU PENTRU AUTOPSIE CU SISTEM VACUUM/1 BUC, STATIE ANATOMIE PATOLOGICA CU FILTRE SI SISTEM DE EVACUARE REZIDUURI/1 BUC, POMPA DE IMBALSAMARE/1 BUC, SPIROMETRU/2 BUC, DISTILATOR DE APA/2 BUC, TRUSA MICROCHIRURGIE/1 BUC, AUDIOMETRU SI IMPEDANSMETRU/1 BUC, DEFIBRILATOR/5 BUC, NEBULIZATOR MICROAEROFLORA/24 BUC SI COMBINA ELECTROLASER/1 BUC
- Număr anunț
- CN1020499
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988.625,98 RON
- Data publicării
- 17.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1039207
- Termen limită
- 27.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 076-179427
- Documentație de atribuire
- DF1082112
Documente
Documentația de atribuire
- 10. FPT - LOT 10 - AUDIOMETRU SI IMPENDANSMETRU-semnat.doc.p7s
- 11. FPT - LOT 11 - DEFIBRILATOARE-semnat.doc.p7s
- 12. FPT - LOT 12 - NEBULIZATOARE-semnat.doc.p7s
- 13. FPT - LOT 13 - COMBINA ELECTROLASER-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 1 - MICROSCOP LABORATOR-semnat.doc.p7s
- 2. FPT - LOT 2 - FRIGIDER MORTUAR CU 9 LOCURI SI 9 USI-semnat.doc.p7s
- 3. FPT - LOT 3 - MASA AUTOPSIE TIP B2 CU ACCESORII-semnat.doc.p7s
- 4. FPT - LOT 4 - FIERASTRAU PTR AUTOPSIE-semnat.doc.p7s
- 5. FPT - LOT 5 - STATIE ANATOMIE PATOLOGICA-semnat.doc.p7s
- 6. FPT - LOT 6 - POMPA DE IMBALSAMARE-semnat.doc.p7s
- 7. FPT - LOT 7 - SPIROMETRE-semnat.doc.p7s
- 8. FPT - LOT 8 - DISTILATOARE APA-semnat.doc.p7s
- 9. FPT - LOT 9 - TRUSA MICROCHIRURGIE-semnat.doc.p7s
- ACORD CADRU - PRODUSE 2020 refacut-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI ECHIPAMENTE II-semnat.doc.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE PRODUSE - 2020 refacut-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1082112.pdf
- MODEL FORMULARE-semnat.doc.p7s
Loturi (13)
Estimat: 988.625,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MICROSCOP DE LABORATOR | 63.025,20 RON | Anulat | — |
| 2 | FRIGIDER MORTUAR CU 9 LOCURI SI 9 USI | 103.500 RON | — | |
| 3 | MASA DE AUTOPSIE TIP B2 CU ACCESORII | 151.428,56 RON | BIVARIA GRUP S.R.L. | — |
| 4 | FIERASTRAU PENTRU AUTOPSIE CU SISTEM VACUUM | 18.403,36 RON | Anulat | — |
| 5 | STATIE ANATOMIE PATOLOGICA CU FILTRE SI SISTEM DE EVACUARE REZI… | 28.655,46 RON | Anulat | — |
| 6 | POMPA DE IMBALSAMARE | 2.521 RON | Anulat | — |
| 7 | SPIROMETRU | 20.588,23 RON | Anulat | — |
| 8 | DISTILATOR APA | 48.739,49 RON | Anulat | — |
| 9 | TRUSA MICROCHIRURGIE | 56.302,52 RON | MEDICAL TECHNOLOGIES INFINITY | — |
| 10 | AUDIOMETRU SI IMPENDANSMETRU | 40.840,33 RON | Anulat | — |
| 11 | DEFIBRILATOR | 61.344,53 RON | HELLIMED | — |
| 12 | NEBULIZATOR MICROAEROFLORA | 377.815,12 RON | REVISMED MEDICAL | — |
| 13 | COMBINA ELECTROLASER | 15.462,18 RON | LIAMED | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.