Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare expertiza tehnica si audit energetic obiectiv "Realizare, modernizare si dotare CSN SP

Număr anunț
DA29315890
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.113.414 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.113.414 RON