Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezvolt.proi.Anghel Saligny în cadr.proi.’’Moderniz.drum.publ.loc. in inter.com.Pl. de Jos,etapa 1”

Număr anunț
DA29303509
Autoritate contractantă
Comuna Plaiesii de Jos (CUI 4368090)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.100.668 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.100.668 RON