Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Produse S.C.B. (Semnalizare, centralizare si bloc) 5 loturi - SRCF Brasov
- Număr anunț
- CN1003635
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COMERCIALĂ DE PRODUCŢIE INDUSTRIALĂ DE APARATAJ, CENTRALIZARE ŞI TELECOMANDĂ CĂI FERATE "SPIACT ARAD" SA (CUI 14411340)
- Cod CPV
- 34632200-8 · Echipament electric de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.611,02 RON
- Valoare atribuită
- 221.011,07 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2018 13:13
- Anunț de atribuire
- CAN1006868
- Termen limită
- 28.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021109
Documente
Documentația de atribuire
- 03.Model contract de furnizare de produse 5 loturi vizat CFPP 14.08.2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021109.pdf
- Lot 01.CS Contactor static alimentare circuite cale-semnat.pdf.p7s
- Lot 02.CS Componente electromecanisme de macaz EM1, EM2, EM5, EM5R-semnat.pdf.p7s
- Lot 03.CS Funii pentru circuite cale-semnat.pdf.p7s
- Lot 04, 05.CS Bare reglabile echipate pt. electromecanisme macaz EM5-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare Produse SCB 5 Loturi-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 221.011,07 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Contactor static pentru alimentarea circuitelor de cale | — | ISAF-SOCIETATE DE SEMNALIZARI SI AUTOMATIZARI FEROVIARE S.A. | 30.600 RON |
| 2 | Componente pentru electromecanisme de macaz | — | SPIACT CRAIOVA | 19.989,35 RON |
| 3 | Funii otel pentru circuite de cale | — | SPIACT CLUJ S.A. | 13.910 RON |
| 4 | Bare reglabile echipate pentru electromecanisme de macaz | — | SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. | 98.845 RON |
| 5 | Suporti de fixare pentru electromecanisme de macaz (montaj tip … | — | SPIACT CRAIOVA | 57.666,72 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CLUJ SA CUI RO 14390868
Valoare atribuită
221.011,07 RON
din 227.611,02 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 6.599,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.