Atribuită Cumpărare directă

Baneocin pulbere x 10 g

Număr anunț
DA35774713
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON