Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,1% sub estimat
Acord-cadru valva si perie
- Număr anunț
- CN1001723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.280 RON
- Valoare atribuită
- 12.576 RON 67,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 11:33
- Anunț de atribuire
- CAN1003878
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011042
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 33140000-3 - Consumabile medicale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011042.pdf
- Formulare si modele de documente 33140000-3 - Consumabile medicale.docx.p7s
- Proiect acord cadru 33140000-3 - Consumabile medicale.docx.p7s
- Proiect de contract 33140000-3 - Consumabile medicale.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
12.576 RON
din 38.280 RON estimat
67,1%
Adjudecat la 32,9% din estimat · economie 25.704 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.