Atribuită Anunț de participare

Furnizare combustibili auto pe bază de carduri

Număr anunț
SCN1005356
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642.096 RON
Valoare atribuită
1.287.552 RON
Data publicării
26.06.2018 11:00
Anunț de atribuire
SCNA1008021
Termen limită
12.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010885

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.287.552 RON

din 642.096 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.