Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE PROIECTOARE CAP MOBIL

Număr anunț
SCN1005311
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
STAGE EXPERT SRL (CUI 6717250)
Cod CPV
31518600-6 · Proiectoare orientabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528.000 RON
Valoare atribuită
512.954 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 10:51
Anunț de atribuire
SCNA1001510
Termen limită
05.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1009871

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STAGE EXPERT SRL CUI RO 6717250
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

512.954 RON

din 528.000 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 15.046 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.