Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii elaborare DALI pentru crestere eficienta energetica iluminat public Oras Mizil

Număr anunț
DA29274122
Autoritate contractantă
ORASUL MIZIL (CUI 15562570)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.024.771 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.024.771 RON