Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop 250 G8 15.6'', FHD, Procesor Intel® Core I3, 8GB DDR4 SI ADAPTOR WIFI USB TP-LINK

Număr anunț
DA29317376
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 85 (CUI 23995273)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.163.574 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.163.574 RON