Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Furnizare pompa submersibila apa uzata
- Număr anunț
- SCN1005866
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- FRESH WATERINSTAL SRL (CUI 23221701)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 16.087 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 10:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1002628
- Termen limită
- 13.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012217
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1012217.pdf
- Volumul 2 - Caiet de sarcini - Furnizare pompa submersibila.pdf.p7s
- Volumul 3 - Modele de Formulare - Furnizare pompa submersibila.doc.p7s
- Volumul 4- Clauze contractuale - Furnizare pompa submersibila.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRESH WATERINSTAL SRL CUI ro23221701
Valoare atribuită
16.087 RON
din 17.500 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 1.413 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.