Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Corp de cladire scoala 9 sali de clasa, Scoala Gimnaziala, str. Trandafirilor nr. 39, Tg. Carbunesti

Număr anunț
SCN1005862
Autoritate contractantă
PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
Furnizor / câștigător
ROMLUCSTAR SRL (CUI 32647200)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.140.192,97 RON
Valoare atribuită
3.087.958,21 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 09:44
Anunț de atribuire
SCNA1002564
Termen limită
05.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012782

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMLUCSTAR SRL CUI 32647200
Asociați 1
ROMTAD SRL CUI 2159356

Valoare atribuită

3.087.958,21 RON

din 3.140.192,97 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 52.234,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.