- Număr anunț
- SCN1005853
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975.069 RON
- Valoare atribuită
- 2.920.896 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1003535
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011471
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 11735.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011471.pdf
- Formulare_carburanti auto.doc.p7s
- Proiect acord cadru de furnizare.pdf.p7s
- Proiect contract subsecvent furnizare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
2.920.896 RON
din 975.069 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro