Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
tonometru noncontact
- Număr anunț
- SCN1005845
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL (CUI 5509529)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 35.500 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1001331
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012803
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini tonometru noncontact.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012803.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL CUI RO 5509529
Valoare atribuită
35.500 RON
din 36.974,79 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 1.474,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.