Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Reparație Incubator cu CO2 model RCO5000 T-5 ELITE II IR REVCO, 164 litri

Număr anunț
DA29317109
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Cod CPV
50412000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.875.940 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.875.940 RON