Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari renovare sala cursuri

Număr anunț
DA29317400
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008 RON
Valoare atribuită
23.725.849 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.725.849 RON

din 2.008 RON estimat