Atribuită
Anunț de participare
linie laparoscopica completa
- Număr anunț
- SCN1005842
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33164000-7 · Aparate de celioscopie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523.529,41 RON
- Valoare atribuită
- 523.500 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1001307
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012810
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini linie laparoscopica completa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012810.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
523.500 RON
din 523.529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro