Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Reparatie generala motoare Lycoming
- Număr anunț
- SCN1005841
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- AVIOTRADE SERVICE SRL (CUI 22211726)
- Cod CPV
- 50211212-6 · Servicii de reparare a motoarelor de aeronave (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.642,02 RON
- Valoare atribuită
- 250.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1001695
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012965
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini rk motoare-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT RK MOTOR 2018-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1012965.pdf
- FORMULARE motoare -semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 252.642,02 RON Adjudecat: 250.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rk 1 motor | 185.415,13 RON | — | |
| 2 | Rk 1 motor triaj si inspectii | 67.226,89 RON | AVIOTRADE SERVICE SRL | 250.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVIOTRADE SERVICE SRL CUI RO 22211726
Valoare atribuită
250.000 RON
din 252.642,02 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.642,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.