Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,2% sub estimat
Reparatie suprastructura pentru lemn scurt banc cu racoante cu pregatire si montare macara pe autosasiu renault kerax cu 3 axe - Directia Silvica Neamt
- Număr anunț
- CN1001832
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PALFINGER SRL (CUI 22882390)
- Cod CPV
- 51511110-1 · Servicii de instalare de macarale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.941,06 RON
- Valoare atribuită
- 54.860 RON 83,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 08:57
- Anunț de atribuire
- CAN1003858
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012420
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini, Servicii reparatie suprastrucuta Macara pe autosasiu Renaul Kerax cu 3 axe-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1012420.pdf
- Model contract, Servicii reparatie suprastrucuta Macara pe autosasiu Renaul Kerax cu 3 axe-semnat.pdf.p7m
- Modele de formulare Reparatie macara 2018-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA PALFINGER SRL CUI 22882390
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HIAROM INVEST SRL CUI RO 20507645
Valoare atribuită
54.860 RON
din 325.941,06 RON estimat
83,2%
Adjudecat la 16,8% din estimat · economie 271.081,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.