Ofertă acceptată Cumpărare directă

REALIZARE CONDITII COEXISTENTA LEA J.T. stalp drum dispensar

Număr anunț
DA29311995
Autoritate contractantă
Comuna Fratautii Vechi (CUI 4244342)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.677.066 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.677.066 RON