Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

duodenoscop

Număr anunț
SCN1005834
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
Cod CPV
33168100-6 · Endoscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.252,10 RON
Valoare atribuită
130.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 08:46
Anunț de atribuire
SCNA1001306
Termen limită
03.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012851

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.252,10 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 252,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.