Atribuită
Anunț de participare
Executarea lucrarilor de dezvoltare a infrastructurii educationale in sistemul de invatamant preuniversitar din Sectorul 3 al Municipiului Bucuresti
- Număr anunț
- CN1003630
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- TESARO KIT CONSTRUCT SRL (CUI 30917561)
- Cod CPV
- 45262800-9 · Lucrari de extindere a cladirilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.543.737,57 RON
- Valoare atribuită
- 116.816.381,84 RON
- Data publicării
- 01.09.2018 01:57
- Anunț de atribuire
- CAN1019170
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 168-381736
- Documentație de atribuire
- DF1021397
Documente
Documentația de atribuire
- 02. DALI 1 parte desenata.rar
- 02. DALI 2 parte desenata.rar
- 02. DALI 3 parte desenata.rar
- 02. DALI 4 parte desenata.rar
- ACORD CADRU model-semnat.pdf.p7s
- A D E SG SC 20.rar
- Anexa acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Anexa formular de oferta-semnat.pdf.p7s
- ANEXE GR 154.rar
- ANEXE GR 191.rar
- ANEXE GR 239.rar
- ANEXE GR 70.rar
- Arhitectura parte desenata SC 95.rar
- ARHITECTURA SC 20.rar
- Arhitectura SCOALA 5.rar
- Audit Energetic_Matei Basarab-semnat.pdf.p7s
- BSTK024_DALI_Basarab-semnat.pdf.p7s
- CAIET SARCINI-semnat.pdf.p7s
- CONSOLIDARE Anghel Saligny.rar
- CONTRACT model-semnat.pdf.p7s
- DALI GR 154.rar
- DALI GR 191.rar
- DALI - Gradinita nr. 24 - fara valori.rar
- DALI - Ion Tuculescu - fara valori.rar
- EXTINDERE GRADINITA 241-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021397.pdf
- Formular de oferta-semnat.pdf.p7s
- GRADINITA 196-semnat.pdf.p7s
- Instalatii electrice SC 20-semnat.pdf.p7s
- Instalatii sanitare SC 20-semnat.pdf.p7s
- Instalatii SCOALA 5.rar
- Instalatii termice SC 20-semnat.pdf.p7s
- LICEUL KRETZULESCU-semnat.pdf.p7s
- Lista lucrari min max-semnat.pdf.p7s
- MODERNIZARE Anghel Saligny.rar
- Parte desenata SC 88.rar
- REABILITARE Anghel Saligny.rar
- SCAN_SC88.rar
- SCAN_SC95.rar
- SCAN_SCOALA 5.rar
- SF GR 239.rar
- SF GR 70.rar
- SF - Gradinita nr. 68 - fara valori.rar
- SF - Gradinita nr. 69 - fara valori.rar
- Studiu Geotehnic_Matei Basarab-semnat.pdf.p7s
- Studiu istoric_Matei Basarab-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Asociați 1
ALA EXPERT CONSTRUCT SRL CUI RO30056330
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PALEX CONSTRUCTII INSTALATII SRL CUI RO 6546959
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TESARO KIT CONSTRUCT SRL CUI RO 30917561
Asociați 1
A.F. CONSULTING SRL CUI RO 12972517
Subcontractanți 7
BIP TELECOM SRL CUI RO 9537840
FAST ECO SA CUI RO 431437
ICON SISTEM MANAGEMENT SRL CUI 36232346
PROMPTGAZ SRL CUI RO 16155397
ROPAINT SOLUTIONS S.R.L. CUI 38558579
TESARO CONSTRUCTII BUCURESTI SRL CUI 33062565
TRILENIUM SRL CUI 12706949
Valoare atribuită
116.816.381,84 RON
din 111.543.737,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro