Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII IN DOMENIUL SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA

Număr anunț
DA29319943
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA PUCHENII MARI (CUI 29164745)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
45.010.012 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.010.012 RON