Ofertă acceptată Cumpărare directă

HEXID 1L dezinfectant maini TP1 igienic si chirurgical AVIZAT M.S. BIOCID cu pompa dozimetrica

Număr anunț
DA29311865
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.391.939 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.391.939 RON