Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ser pozitiv de referinta influenza aviara tip A, subtip H5N3 SER NEGATIV RIHA

Număr anunț
DA29320920
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Cod CPV
33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.986.464 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.986.464 RON