Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 HARTIE COPIATOR A4;500 COLI/TOP ;80 GR/MP top 50 15.13 756.30 2 PLIC TB4 KRAFT BURDUF 3CM buc 100

Număr anunț
DA29325279
Autoritate contractantă
Directia de Evidenta a Persoanelor Slobozia (CUI 18467522)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.596.543 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.596.543 RON