Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE APARAT DESCARCARE CARTELE SI TAHOGRAF

Număr anunț
DA29273426
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Cod CPV
35125200-8 · Sistem de cronometrare sau sistem de inregistrare a timpului de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.143 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.143 RON