Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie "Rigola pereata inchisa tip biscuite in punctul Gura Pravat

Număr anunț
DA29326994
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.354.546 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.354.546 RON