Atribuită Anunț de participare

Acord- cadru furnizare produse alimentare

Număr anunț
CN1001596
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894.000 RON
Data publicării
26.06.2018 01:59
Anunț de atribuire
CAN1014753
Termen limită
06.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 120-272880
Documentație de atribuire
DF1011861

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 894.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Conserve legume congelate 113.000 RON COMPRODCOOP
2 Conserve borcane 89.000 RON APRO-COM-IMPEX S.R.L.
3 Bacanie 233.000 RON FALCONS
4 Zarzavat crud 33.000 RON DOIMAN COM S.R.L.
5 Carne si produse din carne 426.000 RON MATRA S.R.L.

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COMPRODCOOP SA CUI RO 445823
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
MATRA SRL CUI RO 6287579
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.