Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Modernizare drum judeţean, DJ 281C: Intersectie DN 28A (Blăgesti) - Harmanesti - Todiresti - Coasta Magurii - Cotnari - intersectie DN 28B (Cotnari), km 0+000-25+053

Număr anunț
CN1001633
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
EKY ROUTE S.R.L. (CUI 34570030)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.826.598 RON
Valoare atribuită
37.159.150,82 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 01:53
Anunț de atribuire
CAN1005013
Termen limită
30.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 120-272281
Documentație de atribuire
DF1012454

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Asociați 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 2
GEPROCON SA CUI RO 6197050
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Terți susținători 1
GIRONAP PROD SA CUI RO 13100419
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126

Valoare atribuită

37.159.150,82 RON

din 37.826.598 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 667.447,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.