Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari drenaj si curatare a albiilor, paraurilor si canale de scurgere cf nota 51915/02.11.2021

Număr anunț
DA29332463
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45232452-5 · Lucrari de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.715.256 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.715.256 RON