Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,4% sub estimat
ELABORARE STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU "SOSEAUA DE CENTURA A MUNICIPIULUI BOTOSANI PRIN CURTESTI"
- Număr anunț
- CN1001651
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ZONA METROPOLITANA BOTOSANI (CUI 32436661)
- Furnizor / câștigător
- BEST CONSULTING & DESIGN SRL (CUI 32642076)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780.610 RON
- Valoare atribuită
- 645.000 RON 17,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1008395
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 120-273616
- Documentație de atribuire
- DF1011818
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Fisa de date - criterii.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini Botosani _ V02.pdf.p7s
- DRAFT_CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011818.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Functii de decizie.pdf.p7s
- PAA_2017_rev0.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BEST CONSULTING & DESIGN SRL CUI RO 32642076
Asociați 1
SEARCH CORPORATION SRL CUI RO 1597994
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROEXROM SRL CUI RO 13301633
Valoare atribuită
645.000 RON
din 780.610 RON estimat
17,4%
Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 135.610 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.