Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
Furnizare Computere, laptop, monitoare si accesorii PC
- Număr anunț
- CN1001689
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.765 RON
- Valoare atribuită
- 116.714,40 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 01:47
- Anunț de atribuire
- CAN1006382
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 120-272851
- Documentație de atribuire
- DF1012354
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CLM-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale CLM-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1012354.pdf
- Modele de formulare CLM-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (13)
Estimat: 163.765 RON Adjudecat: 116.714,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computer 1 | 5.882 RON | Anulat | — |
| 2 | Computer 2 | 7.984 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 77.883 RON |
| 3 | Laptop 3 | 14.286 RON | — | |
| 4 | Laptop 4 | 4.538 RON | — | |
| 5 | Laptop 5 | 2.017 RON | Anulat | — |
| 6 | Laptop 6 | 4.336 RON | Anulat | — |
| 7 | Laptop 7 | 21.000 RON | QUARTZ MATRIX | 38.831,40 RON |
| 8 | Computer cu monitor 8 | 19.033 RON | — | |
| 9 | Computer cu monitor 9 | 31.251 RON | — | |
| 10 | Computer cu monitor 10 | 19.782 RON | — | |
| 11 | Computer cu monitor 11 | 21.009 RON | Anulat | — |
| 12 | Computer cu monitor 12 | 5.924 RON | Anulat | — |
| 13 | Laptop 13 | 6.723 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
116.714,40 RON
din 163.765 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 47.050,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.