Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA GIMNASTICA HUSA FAS, 2X1 M, GROSIME 5 CM ,COD 209

Număr anunț
DA29305704
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.370.256 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.370.256 RON