Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare pentru 48 de luni Sala operatie Politrauma
- Număr anunț
- CN1001717
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS SOLUTIONS SRL (CUI 33301000)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.616.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1016127
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 120-272723
- Documentație de atribuire
- DF1012137
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SALA OPERATIE POLITRAUMA.doc.p7s
- Conditii contractuale Sala de operatie 05 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1012137.pdf
- FORMULARE SALA OPERATIE POLITRAUMA 2018.doc.p7s
- ST 014.v4.Rev_Sala operatie politrauma_25.05.2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEDIPLUS SOLUTIONS SRL CUI 33301000
Asociați 1
SC GETINGE GROUP SOUTH EAST EUROPE CUI 107636100
Subcontractanți 6
L ORSO SERVICE SRL CUI RO 8293771
MEDICOMPLEX SRL CUI RO 9919203
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEDIPLUS SOLUTIONS SRL CUI 33301000
Asociați 1
SC GETINGE GROUP SOUTH EAST EUROPE CUI 107636100
Subcontractanți 6
L ORSO SERVICE SRL CUI RO 8293771
MEDICOMPLEX SRL CUI RO 9919203
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DUCOS TRADING SRL CUI 21946690
Asociați 1
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.