Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set calibru inel ptr. micrometre de interior

Număr anunț
DA29316677
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.646.370 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
22.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.646.370 RON