Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convertizor de frecventa 5,5-7,5 kw

Număr anunț
DA29330664
Autoritate contractantă
COMUNA DARASTI (CUI 4420856)
Cod CPV
31121111-1 · Convertizoare electrice rotative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.091.579 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.091.579 RON