Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menajeri negri rezistenti 240 L, aci menajeri rezistenti 240 L, 1250x1100 albastri, verzi, galb

Număr anunț
DA29342166
Autoritate contractantă
COMUNA BALENI (CUI 3126748)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.589.308 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.589.308 RON