Ofertă acceptată Cumpărare directă

Management financiar - Servicii de consultanta in management financiar pentru implementarea proiecte

Număr anunț
DA29338284
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Cod CPV
79412000-5 · Servicii de consultanta in gestiune financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.575.986 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.575.986 RON