Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor cu fir Strohm, cu protectie copii, 4 prize, 3 x 1.5 mmp, 3600 W, 3 m, alb

Număr anunț
DA29343107
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.731.146 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.731.146 RON