Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari acces proprietati

Număr anunț
DA29341556
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Cod CPV
45233260-9 · Lucrari de constructii de cai de acces pentru pietoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.854.098 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.854.098 RON