Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE SANT BETONAT 65 ML IN SATUL VARNITA, COMUNA RACOASA, JUDETUL VRANCEA

Număr anunț
DA29343842
Autoritate contractantă
COMUNA RACOASA (CONSILIUL LOCAL COMUNA RACOASA) (CUI 4639032)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.707 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.707 RON