Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații curente birou camera 2 şi spaţiu pentru servirea mesei, mezanin

Număr anunț
DA29308635
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.307.210 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.307.210 RON